MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 68 11

TRAFİK SİGORTASI

Trafiğe çıkacak olan araç sahiplerinin yaptırması gereken zorunlu bir sigorta çeşididir. Sigorta sahipleri kusurlu oldukları trafik kazalarında meydana gelebilecek maddi sorumluluklardan kurtulur. Aynı zamanda karşı tarafın aracında ortaya çıkan maddi hasarlar da sigorta tarafından karşılanır.

tümünü oku

KASKO

Kasko sigortası kaza durumunda sizin aracınızı güvence altına alır. Kasko teminatları, aracınızın hasara uğraması, çalınması, doğal afetlere maruz kalması ve benzeri gibi durumları kapsar. Kasko bedeli de bu nedenle sigorta poliçenizin kapsamına göre değişir.

tümünü oku

SAĞLIK SİGORTASI

Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır. Özel sağlık sigortaları bu bağlamda size kaliteli sağlık hizmetinden ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır.

tümünü oku

KONUT SİGORTASI

Konut sigortası bir mülkiyet sigortası türüdür. Özel bir emlak ve konutu kapsar. Çeşitli kişisel sigorta korumalarını birleştiren bir sigorta poliçesidir. Barınma veya içinde bulunan mülküyle ilgili kayıpları içerebilecek çeşitli bireysel sigorta türlerini içerir.

tümünü oku